Film

Film

Zleć produkcję swojego filmu profesjonalistom!

Przygotujemy dla Ciebie w pełni profesjonalny materiał video. Kompleksowo przygotujemy dla Ciebie film od konsultacji, doradztwo, przygotowanie nagrania, przez montaż, aż do efektu końcowego. Zapewniamy najwyższą jakość obrazu zbliżoną do tego, co widzi ludzkie oko. Przygotujemy film w dowolnym stylu: dynamiczny, powolny, (etc)

Naszym celem jest, aby opowiedziana historia w filmie była jak najbardziej przejrzysta i ciekawiła widza. Zrobimy tak, aby widz chociaż przez chwilę nie oderwał wzroku od monitora czy telewizora!

 

 

Na czym pracujemy?

Do tworzenia naszych filmów wykorzystujemy aparat Panasonic Lumix GH5 i kamery Sony FS7 oraz FS5. Posiadamy obiektywy szerokokątne, standardowe i teleobiektywy marki Canon, Sigma, Fujinon i wiele innych. Możemy uzyskać ponad miliard odcieni kolorów i szeroki zakres tonalny (jakość obrazu zbliżoną do tego, co widzi ludzkie oko).

Po wykonanych zdjęciach odbywa się postprodukcja wideo i dźwięku na komputerach specjalnie do tego stworzonych. Montaż wideo wykonujemy w oprogramowaniu Adobe Premiere, Adobe After Effects i Blackmagic DaVinci Resolve. Oczywiście tworząc projekt, korzystamy tylko i wyłącznie z wytycznych podanych przez naszego klienta, Wasza wizja jest najważniejsza!
Po stworzeniu wersji filmu dodajemy efekty specjalne, przejścia między ujęciami, napisy, nadajemy odpowiednie kolory, by cieszyło oko odbiorcy. Chcemy, żeby efekt końcowy był na miarę „Wow!”.

Również robimy materiały wideo portale społecznościowe, więc vlogi nie są dla nas nowością.

W czasach dynamicznego rozwoju social mediów, blogów, platform video on-demand, kanałów YouTube czy rynku audiobooków, istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na realizację profesjonalnych materiałów audiowizualnych.

Kompleksowa realizacja

Przedmiotem naszej działalności jest kompleksowa realizacja dźwięku i wizji, począwszy od nagłośnienia, nagrywania poprzez streaming, edycję dźwięku oraz wideo, aż po przygotowanie gotowego materiału.

Kontakt

Zobacz inne usługi