Filmowanie wesela

filmowanie wesel vision and sound

Zatrzymujemy najpiękniejsze chwile z Twojego wesela

Chcesz uwiecznić wyjątkowe momenty Twojego życia? Przygotujemy dla Ciebie wspaniałą pamiątkę, która pozwoli Ci, kiedy tylko zechcesz wrócić do najpiękniejszych wspomnień.

Zajmujemy się filmowaniem wesel, z chęcią zrealizujemy dla Ciebie:

 • Profesjonalny film ze ślubu
 • Niezapomniany plener ślubny

Współpracując z nami, możesz liczyć na nasze wsparcie w każdym etapie, podsuniemy najlepsze pomysły na realizację i produkcję Twojego klipu.

Zadzwoń do mnie, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Filmowanie wesel – Piaseczno, Warszawa, Konstancin

 

Filmowanie wesel to główny obszar naszej działalności, na którym skupiamy się na pierwszym miejscu, ponieważ tym zajmujemy się najdłużej.

Jeżeli jesteś na etapie przygotowań do ślubu, z pewnością zastanawiasz się, komu zlecić zrealizowanie filmu ślubnego. W końcu jest to pamiątka, która uwiecznia jeden z najważniejszych momentów w Twoim życiu.

Z chęcią się tym zajmiemy i przygotujemy profesjonalny, zmontowany z pomysłem materiału wideo. Pomożemy też sprytnie wpleść wszystkie motywy, również muzyczne, jakie sobie wymarzycie. Dzięki doskonałemu zapleczu technicznemu oraz szlifowanym przez lata umiejętnością możemy realizować wysokiej jakości nagrania w przystępnej cenie.

Śledzimy trendy i podglądamy, jak są zrobione najpiękniejsze filmy, nieustannie szukamy nowych inspiracji. Podczas filmowania ślubów dbamy zarówno o estetykę ujęć i aspekt artystyczny, jak i szczegóły techniczne, oferujemy zapis wideo w jakości 4K lub Full HD.

Filmowanie wesel z dronu

Korzystając z naszej oferty filmowania ślubów, możesz liczyć na:

 • Dynamiczne ujęcia z drona
 • Zapis w jakości 4K lub Full HD
 • Zawodowego kamerzystę na wesele
 • Profesjonalną post produkcję
 • Szybki czas realizacji
 • Przystępną cenę
 • Film ślubny utrwalony na pendrive zapakowany w eleganckie pudełko

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty filmowania ślubów, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Pokażemy dotychczasowy dorobek i przygotujemy spersonalizowaną ofertę, jeżeli tylko sobie tego życzycie.

Wyjątkowy film ślubny – bo piękno bierze się z pasji 

Podstawą naszej współpracy z Wami jest rozmowa. Wnikliwy wywiad, który pozwala nam, jak najwięcej się o Was dowiedzieć, pomoże jak najlepiej dopasować się do waszych oczekiwań.

 

Realizujemy różne, ciekawe pomysły naszych klientów. Sukces udanego filmu ślubnego tkwi we współpracy pary młodej, kamerzysty na wesele oraz realizatora, który zajmuje się produkcją klipu. W naszym zespole ta współpraca przebiega dobrze, dzięki czemu Wy możecie się cieszyć wyjątkowymi reportażami ze ślubów.

Kamerzysta na wesele z prawdziwego zdarzenia!

Filmowanie wesel stale ewoluuje, zwłaszcza teraz, kiedy dzięki szybkiemu rozwojowi technologii, możemy korzystać z wielu doskonałych narzędzi, dzięki którym Tworzymy piękne klipy weselne i plenery ślubne, których nie powstydziłoby się niejedno studio filmowe.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty filmowania ślubów, zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, pokażemy dotychczasowy dorobek i przygotujemy spersonalizowaną ofertę, jeżeli tylko sobie tego życzycie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy profesjonalne nagrania wideo wesel. Dajemy Ci wsparcie na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu na jego realizację, aż po finalną produkcję. Przed weselem otrzymasz do wypełnienia ankietę, dzięki której poznamy Twoje oczekiwania wobec filmu. Działamy na terenie całego kraju.

 

Dodatkowe usługi

Jeżeli potrzebujesz, zrealizujemy dla Ciebie dodatkowo:

 • zdjęcia plenerowe
 • foto-książkę

Masz pytania? Śmiało pisz!

Kontakt

Zobacz inne usługi