Oświetlenie eventu

Oświetlenie eventu

Oświetlenie danego wydarzenia jest czymś niezbędnym. Przede wszystkim kiedy mamy już cały sprzęt nagłośnieniowy, scenografię i ekrany, które umożliwiają pokazanie prezentacji lub filmu to oświetlenie jest kluczowym elementem, aby oświetlić wszystkich mówców lub odpowiednio udekorować salę, na której wszystko się odbywa. Używamy do tego reflektorów profilowych, ale w zależności od potrzeb proponujemy oświetlenie statyczne, czyli dekoracyjne usytuowane przy ścianach lub filarach.
Dla zwiększenia atrakcyjności eventu najlepszym rozwiązaniem jest oświetlenie dynamiczne (tzw. głowy ruchome). Oświetlenie te dzielimy na urządzenia typu Spot o wiązce przypominającej stożek, typu Beam gdzie strumień światła jest o ograniczonym kącie świecenia, przypominającym słup światła i typu Wash, gdzie światło jest rozproszone, często używane jako podświetlanie, tworzymy dzięki temu tzw. Aury, tła.
Trzeba pamiętać, że te wszystkie urządzenia wymagają elementów stalowych, czyli krat. Na kratach są tworzone konstrukcje stalowe, na których montujemy światła.
O szczegóły proszę pytać mejlowo lub telefonicznie!

Zobacz inne usługi